Strona główna/BIP/Praca/[zakończone] PRACA - pracownik drogowy

[zakończone] PRACA - pracownik drogowy

22 Września 2021

MZGK

 zatrudni osobę na stanowisko:

PRACOWNIK  DROGOWY -  KIEROWCA

miejsce pracy: teren miasta Czeladź

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie letnie i zimowe ulic.
  • Renowacja nawierzchni asfaltowych,
  • Rozbiórka nawierzchni dróg i chodników,
  • Układanie nawierzchni z kostki betonowej,
  • Oznakowanie poziome i pionowe dróg,

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Prawo jazdy kat B
  • Mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi koparko-ładowarki, oraz prawo jazdy kat C, posiadanie innych uprawnień do obsługi maszyn budowlanych
  • Doświadczenia  w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  •  Stabilność zatrudnienia,
  •  Możliwość rozwoju zawodowego
  •  Ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów  do dnia 10.10.2021r

na adres email:

lub  w siedzibie firmy MZGK: ul. Orzeszkowej 12, 41-253 Czeladź.

Podobne wiadomości:

Liczba odwiedzin
1461
do góry
760. rocznica lokacji Miasta Czeladź Громадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ) Czeladź pomaga Ukrainie! Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.