Strona główna/BIP/Praca/[zakończone] Oferta pracy - MECHANIK

[zakończone] Oferta pracy - MECHANIK

18 Stycznia 2021

Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej w Czeladzi (MZGK)

  zatrudni osobę na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY

miejsce pracy: teren miasta Czeladź

Opis stanowiska

·   Naprawa i obsługa techniczna samochodów osobowych, ciężarowych, naczep oraz maszyn drogowych i budowlanych

·   Bieżąca konserwacja i przegląd

·   Naprawa, remont, demontaż i montaż części samochodowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wiedzy z zakresu napraw pojazdów
  • Doświadczenia w pracy jako mechanik
  • Wykształcenia kierunkowego w zawodzie mechanik samochodowy lub elektromechanik
  • Samodzielności i odpowiedzialności
  • Prawa jazdy kat B (kat. C/E mile widziane)

Oferujemy:

  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  •  Stabilność zatrudnienia,
  •  Możliwość rozwoju zawodowego
  •  Ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: 32 265 26 53

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów do dnia 18.02.2021 r.

na adres email: jimiolczyk@mzgk.czeladz.pl

lub w siedzibie firmy MZGK przy ul. Orzeszkowej 12, 41-253 Czeladź.

Podobne wiadomości:

Liczba odwiedzin
1461
do góry
760. rocznica lokacji Miasta Czeladź Громадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ) Czeladź pomaga Ukrainie! Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.