Strona główna/BIP/Praca/[zakończone] Oferta pracy - MECHANIK SAMOCHODOWY

[zakończone] Oferta pracy - MECHANIK SAMOCHODOWY

9 Marca 2021

Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej w Czeladzi (MZGK)

  zatrudni osobę na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY

miejsce pracy: teren miasta Czeladź

Opis stanowiska

·   Naprawa i obsługa techniczna samochodów osobowych, ciężarowych, naczep oraz maszyn drogowych i budowlanych

·   Bieżąca konserwacja i przegląd

·   Naprawa, remont, demontaż i montaż części samochodowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wiedzy z zakresu napraw pojazdów
  • Doświadczenia w pracy jako mechanik
  • Wykształcenia kierunkowego w zawodzie mechanik samochodowy lub elektromechanik
  • Samodzielności i odpowiedzialności
  • Prawa jazdy kat B (kat. C/E mile widziane)

Oferujemy:

  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  •  Stabilność zatrudnienia,
  •  Możliwość rozwoju zawodowego
  •  Ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: 32 265 26 53

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów do dnia 26.03.2021 r.

na adres email: jimiolczyk@mzgk.czeladz.pl

lub w siedzibie firmy MZGK przy ul. Orzeszkowej 12, 41-253 Czeladź.

Liczba odwiedzin
2494
do góry
Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.