Strona główna/Aktualności/[zakończone] PRACA - pracownik drogowy

[zakończone] PRACA - pracownik drogowy

22 Września 2021

MZGK

 zatrudni osobę na stanowisko:

PRACOWNIK  DROGOWY -  KIEROWCA

miejsce pracy: teren miasta Czeladź

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie letnie i zimowe ulic.
  • Renowacja nawierzchni asfaltowych,
  • Rozbiórka nawierzchni dróg i chodników,
  • Układanie nawierzchni z kostki betonowej,
  • Oznakowanie poziome i pionowe dróg,

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Prawo jazdy kat B
  • Mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi koparko-ładowarki, oraz prawo jazdy kat C, posiadanie innych uprawnień do obsługi maszyn budowlanych
  • Doświadczenia  w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  •  Stabilność zatrudnienia,
  •  Możliwość rozwoju zawodowego
  •  Ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów  do dnia 10.10.2021r

na adres email:

lub  w siedzibie firmy MZGK: ul. Orzeszkowej 12, 41-253 Czeladź.

Podobne wiadomości:

do góry
Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.