Strona główna/Aktualności/[zakończone] PRACA - Pracownik utrzymania terenów (..)

[zakończone] PRACA - Pracownik utrzymania terenów miejskich

22 Września 2021

MZGK

zatrudni osobę na stanowisko:

PRACOWNIK  UTRZYMANIA TERENÓW MIEJSKICH - KIEROWCA

miejsce pracy: teren miasta Czeladź

Opis stanowiska:

  • prace porządkowe na terenie miasta: usuwania zanieczyszczeń z ulic, chodników, ciągów spacerowych, bieżące utrzymanie czystości na terenie miasta, (usuwanie gałęzi, liści, błota, śmieci itp.),
  • dokonywanie przycinki sezonowej drzew, krzewów i żywopłotów, sprzątanie  terenów zielonych, koszenie traw,
  • w okresie zimowym odśnieżanie chodników i ciągów pieszo-jezdnych oraz posypywanie ich piaskiem,
  • sprzątanie błota i lodu z chodników, ciągów pieszo-jezdnych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia zasadnicze zawodowe,
  • Prawa jazdy kat B, mile widziane C i C+E
  • Doświadczenia  w pracy na podobnym stanowisku
  • Dodatkowym atutem będzie  posiadanie uprawnień na obsługę piły spalinowej, pilarki mechanicznej łańcuchowej,
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  •  Stabilność zatrudnienia,
  •  Możliwość rozwoju zawodowego
  •  Ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów  do dnia  10.10.2021r

na adres email:

lub  w siedzibie firmy MZGK przy ul. Orzeszkowej 12, 41-253 Czeladź.

Podobne wiadomości:

do góry
Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.