10 maja - Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej
12 Maja 2026W dniu 10 maja obchodziliśmy "nasze małe święto", Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej. Z tej okazji otrzymaliśmy życzenia i podziękowania od Burmistrza Miasta oraz jego Zastępczyni ds. Komunalnych.
Nasi pracownicy każdego dnia dbają o czystość, zieleń miejską i parkową, kwiaty, krzewy, nasadzenia, porządek na przystankach, chodnikach, deptakach, ścieżkach rowerowych i setkach innych miejsc. Często niedostrzegani, najczęściej krytykowani, ale my wszyscy widzimy ogrom tej pracy i z naszej strony również dziękujemy z całego serca wszystkim naszym pracownikom.
_midi.jpg?1780380435139)
_midi.jpg?1780380463860)