Dane adresowe:

Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej
ul. Orzeszkowej 12,
41-253 Czeladź

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

01 LIP 2016

Brak kultury i szacunku dla ludzkich starań i wysiłków

 

Wiele lat dzielnica Piaski czekała na utworzenie ładnego, przyjemnego dla oka skweru wypoczynkowego, dzięki staraniom obecnych władz miasta udalo się osiągnąć ten cel. Na rogu ulic Nowopogońskiej i Francuskiej zagospodarowano zaniedbany skwer, który przemianowano na plac im. Victora Viannay'a. Spotkało się to z ogromnie pozytywną reakcją mieszkańców Piasków, którzy wreszcie mogą miło spędzać czas na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni oraz pięknej fontanny.

Niestety są ludzie, którzy za nic mają ludzkie starania i wysiłki. W ostatnich dniach elementy małej architektury: okoliczne murki, ławki i fontanna zostały po raz kolejny oszpecone nie wartymi komentarzy bazgrołami i napisami.

Przykrym jest fakt, że zawsze znajdą się tacy, którzy nie docenią pracy włożonej w zagospodarowanie terenów służących rekreacji mieszkańców naszego miasta.

Jeżeli ktoś z Państwa był lub będzie świadkiem aktów wandalizmu serdecznie prosimy o kontakt z Policją lub Strażą Miejską. Nie bądźmy obojętni i nie pozwólmy niszczyć wspólnego dobra.

 

 

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej
  • Pierwsza publikacja:  
  • Aktualizacja publikacji:  
  • Wytworzenie publikacji:  
  • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 5899

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl